УВАГА!!! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ

На підставі листа АТ «ОПЗ» від 15.04.2021 р. повідомляємо про зміну дати та часу проведення електронного аукціону.

Дата проведення електронного аукціону - 19.04.2021 р. початок 11 год. 00 хв.

Оголошення про електронний аукціон

Повідомляємо, що 16.04.2021 р. об 11 год. 00 хв. розпочнеться електронний аукціон, передбачений п. 3.6 Порядку проведення відбору та визначення замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг з відвантаження готової продукції для АТ «ОПЗ» (далі – Порядок), затвердженого рішенням Наглядової ради Товариства від 29.03.2021 р. (протокол № 8/2021).

Організатором електронного аукціону буде виступати ТОВАРНА БІРЖА "ПОЛОНЕКС" (https://polonex.com.ua).

Умови участі та порядок проведення електронного аукціону визначається Правилами електронного аукціону щодо визначення найбільш вигідної пропозиції (коефіцієнту обмеження), які розміщені за електронною адресою https://polonex.com.ua/docs/rules_opz.pdf (надалі Правила). Максимальна пропозиція коефіцієнту обмеження для учасників електронного аукціону – 23, крок аукціону – 0,5.

До участі в електронному аукціоні допускаються учасники, які пройшли перший етап відбору, шляхом подання кваліфікаційних пропозицій згідно «Порядку».

Договір оферти

Для участі у електронному аукціоні Учасникам необхідно до дати проведення електронного аукціону зареєструватися та вчинити інші необхідні дії в порядку, передбаченому Правилами.